Digiturk Maç Canlı Yayını

Dijital televizyon yayın platformu, digiturk maç canlı yayını haklarında elinde bulunduruyor. Çukurova holding tarafından 1999 yılında kurulan ve 2000 yılında hizmet vermeye başlayan platform, günümüzde, film ve canlı maç yayınları ile hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Türkiye ligleri maç yayınları haklarını alan digiturk platformu, farklı paket seçenekleri ile müşterilerine hizmetlerini sunuyor.

Canlı maç yayınlarını sorunsuz izlemek isteyenler, maç yayınları paketlerinden birisini ya da full paketi alarak tüm maçları izlemeye başlayabiliyor. Her sporseverin, takımlara göre maç izleyebilmesi için taraftar paketleri seçeneklerini de sunuyor. Güncel tarifeler üzerinden abone olanlar, abonelik aktivasyonları yapıldıktan sonra, abonelik süreleri dolana kadar canlı maç yayınlarını izlemeye devam edebiliyor.

digiturk
Digiturk Maç Canlı Yayını

Digiturk yayınlarını izlemek isteyenler, kullanıcı bilgilerini kullanarak erişimlerini, televizyon, bilgisayar ve mobil cihazlardan yapabiliyor. Platforma giriş yapanlar, kurulum işlemi sonrasında, paket ve servisler bölümünden kendi abonelik paketini seçiyor ve paket içeriğinde yer alan maç yayınlarını izlemeye başlayabiliyor.

Digiturk Maç Canlı Yayını Nedir Ve Nasıl İzlenir?

Digiturk maç canlı yayını dijital platform üzerinden, kullanıcı hesabı girişi ile izlenebilen yayınlardır. Süper lig maç yayın hakkını elinde bulunduran digiturk platformu, canlı maç izlemek isteyenler için çeşitli paket seçenekleri sunuyor.

Canlı maç izlemek isteyenler, digiturk bayilerinden ya da online işlem sayfalarından başvurularını yaparak paket satın alabiliyor. Maç izleme imkanı sunan paketler için aylık, altı aylık ya da yıllık abonelik işlemleri yapılabiliyor. Abonelik başvurularının tamamlayan ve kullanıcı giriş şifresini alanlar, digiturk.com.tr sitesine giriş yapıyor.

Paketler ve servisler menüsünden, satın aldığı paket türünü seçiyor, kullanıcı girişi işlemini yaparak maç yayınlarını takip etmeye başlıyor. Satın alınan paket ile hangi maçlar yayınlanıyor ise kullanıcılar, o maçları canlı olarak izleyecektir. Yayın hakkını elinde bulundurduğu liglerdeki tüm maçların canlı yayınlanmasını sağlıyor ve kullanıcılarına izlettiriyor.

Digiturk Maç Canlı Yayını Abonelik Modelleri Ve Paket Seçenekleri

Lig maçlarını canlı izlemek isteyen kullanıcılar, maçları yakından takip etmek ve spor keyfini yaşamak istiyor. Digiturk maç canlı yayını hizmetlerinin sunulabilmesi için farklı abonelik modelleri ve paket seçenekleri sunuyor. Digiturk abonelik sistemlerini inceleyenler, izlemek istedikleri program ve yayınlara göre paket türünü seçebiliyor.

 • Ailenin yıldızı paketi, abonelik ücreti 94.00 ₺,
 • Dizinin yıldızı paketi, abonelik ücreti 99.00 ₺,
 • Filmin yıldızı paketi, abonelik ücreti 119.00 ₺,
 • Film ve dizi paketi, abonelik ücreti 129.00 ₺,
 • Avrupanı yıldızı paketi, abonelik ücreti 159.00 ₺,
 • Sporun yıldızı paketi, abonelik ücreti 329.00 ₺,
 • Yıdız dolu full paket, abonelik ücreti 349.00 ₺,

Tüm paket seçeneklerini kullanıcılara, abonelik işlem ücretleri ile birlikte gösteriyor. Canlı maç izlemek için sporun yıldızları ya da full paket türünü seçenler, kurulum ve aktivasyon işlemi sonrasında, full hd kalitesinde, kesinti olmadan maçları izlemeye başlayacaktır.

Tüm paketler için internet erişimine ihtiyaç vardır ve internet erişimi olanlar, paket girişlerini yapabilecektir. Digiturk platformu, canlı maç yayınları için taraftar paket seçeneklerini de sunuyor. İlk 3 ayda 199 ₺, kalan aylarda ise 299 ₺ ile hizmetlerinden faydalanılmasını sağlıyor.

Digiturk Maç Canlı Yayını Avantajları Ve Dezavantajları

Maç izleme heyecanını yaşayacak olanlar, maçların yüksek görüntü kalitesinde ve kesinti olmadan izlenmesini istiyor. Digiturk maç canlı yayını avantajlarından faydalanmak isteyenler, paket satın alarak, yayın hakkı alınan liglerdeki maçları izlemeye başlayabiliyor.

Dijital platform üzerinden sunulan hizmetlerden faydalanmaya başlayanlar, maçlarını, hd yayın kalitesinde izleyecek, maç heyecanını sınırsız yaşayabilecektir. Digiturk, Türkiye Süper lig ve 1. Lig maç yayın haklarını satın aldığı için paket satın alan abonelerine canlı maç izle avantajlarını sunacaktır.

digiturk-mac
Digiturk Maç Yayını

Digiturk platformunun sunduğu hizmetlerde dezavantaj olarak gösterilen seçenekler arasında, paket işlem ücretlerinin yüksek oluşu ve yurtdışı lig maçlarının çoğunun canlı olarak yayınlanmaması gösteriliyor. Bu dezavantajlarından dolayı sporseverlerin çoğu, internet siteleri üzerinden erişim yaptıkları kaçak maç yayınlarını kullanarak farklı liglerdeki popüler maçları izlemeye çalışıyor.

Popüler Spor Müsabakalarının Digiturk Maç Canlı Yayını Takip Edilebilecek Kanalları

Digiturk maç canlı yayını takip işlemlerini yapacak olanlar, farklı kanalları takip edebiliyor. Maç yayınları için abonelik işlemlerini yapanlar, günün her saatinde kanallardaki maçları ve spor haberlerini takip edebiliyor.

Popüler maç yayınlarının izlenmesini sağlayan, digiturk platformu üzerinden şu kanallar takip edilebiliyor:

 • Digiturk 4K,
 • Bein İz 4K,
 • Bein Series 4K,
 • Bein Sports,

Bu kanallarda yayınlanan Türkiye Süper Ligi ve 1. Lig maçlarının tümü yüksek görüntü kalitesinde izlenebiliyor. Taraftar paketlerini satın alanlar, takımlarının maçlarının digiturk kazancı kanalda olduğunu öğreniyor ve o kanalda maçın başlamasını bekliyor. Maç başladığında da canlı izleyebiliyor.

Kaçak yayın izle seçeneklerini kullanmak isteyenler, farklı platformlar üzerinden digiturk maç yayınlarını ücretsiz olarak izlemeye başlayabiliyor. İzlenebilecek kanallar arasında, formula 1, süperlig paketleri yer alıyor. Taraftar paketi seçenekleri ile her takımın maçlarını, farklı kanallarda sunuyor ve o takımın taraftarlarının, takım ile ilgili tüm spor haberlerini yakından takip etmelerini ve sorunsuz izlemelerini sağlıyor.

digiturk-mac-canli-yayini
Digiturk Maç Yayını

Digiturk Maç Canlı Yayını İzlemek İçin Gereken Donanım Ve Uygulamalar

Digiturk maç canlı yayını izlemek için çanak antene ya da internet erişimine ihtiyaç vardır. İnternet erişimi olanların çanak anteni kurulumuna ihtiyacı yoktur. Tüm maç yayınları, internet üzerinden yayınlanıyor ve erişimlerini yapanlar, canlı maçları, internet erişim kalitelerine göre izlemeye başlayabiliyor.

Çanak antensiz internet üzerinden canlı maç yayınlarının izlenmesini sağlayan digiturk, tüm yayınları için internet erişimi yapılabilen masaüstü, laptop ya da mobil cihazlara ihtiyaç olduğunu gösteriyor.

Bilgisayarını ya da mobil cihazlarını kullanarak internet erişimi ile digiturk platformunu ve paket hesabını açanlar, canlı maç yayınlarını izlemek için ekstra uygulamalara ihtiyaç duymaz. Dijital yayın platformu olduğu için kullanıcı hesap bilgileri ile giriş yapanlar, giriş yaptıkları kanaldaki canlı yayını izlemeye başlayacaktır.

Digiturk Maç Canlı Yayını Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Digiturk müşteri hizmetleri, canlı maç yayınlarının sorunsuz izlenebilmesi için kesintisiz destek hizmetleri sunuyor ve kullanıcılardan gelen soruları cevaplandırıyor. Digiturk maç canlı yayını ile ilgili sıkça sorulan sorulardan bazıları şunlardır:

Digiturk süper lig paketi fiyatı nedir? Lig paket fiyatları, yıllık olarak güncelleniyor ve düzenlenen kampanyalara göre değişiklik gösterebiliyor. Güncel fiyat bilgilerini almak için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

digiturk-mac-canli-yayin
Digiturk Maç Yayını

Digiturk kurulum ücreti var mı? Abonelik hesabını oluşturanlar, kurulum ücreti ödemek zorundadır. Kurulum ücretleri ise abonelik tipine, taşıma ya da cihaz değişikliği gibi işlemlere göre değişiyor. Digiturk resmi internet sitesinden, paket türüne göre kurulum ücreti fiyatlarının ne olduğu bilgisine ulaşılabiliyor.

Canlı maç izle işlemleri ücretsiz yapılabilir mi? Mobil cep telefonlarına ya da tabletlerine, beın connect uygulamasını yükleyen kullanıcılar, internet erişimi yapabildikleri yer yerde digiturk kanallarını izleme fırsatını bulabilecektir.

Digiturk platformu, internetsiz çalışır mı? Dijital televizyon yayın platformu olduğundan, yayınlarının izlenebilmesi için internet bağlantısına ihtiyaç vardır.

Kesintisiz ve sorunsuz maç izlemek isteyenler, paket satın alma, abonelik, abonelik iptali gibi tüm hizmet seçenekleri için sıkça sorulan soruları ve cevaplarını takip edebilirler.

 

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top